İnstagram Türk Takipçi Paketleri

İnstagram Karışık Takipçi Paketleri

İnstagram Takipçi Paketleri Hakkında Genel Bilgilendirme

İnstagram takipçi paketi satın aldığınızda, satın aldığınız takipçi paketi %10 hediyesi ile beraber profilinize gönderilir.
İnstagram Takipçi paketlerinde %10 civarı düşüş yaşanabilir. Bunu telafi etmesi için %10-%15 fazladan gönderim yapıyoruz.
Sizden şifreniz asla istenmez. Gizli hesaplara takipçi gönderimi yapılamaz
Genellikle 30 dakika içinde takipçileriniz gelmeye başlar. Sistemin yoğun olduğu vakitlerde işlemin tamamlanması bir kaç saat sürebilir.
Türk takipçi paketinden gelen tüm takipçiler, %100 gerçek, Türk ve aktif kullanıcılardır.
Karışık takipçi paketlerinden gelenler ise Türk yabancı bot gerçek karışık kullanıcılardır.
Takipçilerinizin hesabınıza yüklenebilmesi için hesabınız gizli olmamalıdır. Tüm işlem bittikten sonra tekrar gizliye alabilirsiniz.
Kullanıcı adınız satın alma esnasında sizden istenecektir. Tam ve eksiksiz bir şekilde kullanıcı adınızı yazmalısınız.

İnstagram Takipçi Paketi Nasıl Satın Alınır?

Öncelikle yukarıdaki paketlerden istediğiniz paketin adına ya da resmininin üzerindeki satın al butonuna tıklayarak ürün sayfasına gidiniz.
Bu sayfada ürün hakkındaki detaylı bilgiler yer almaktadır. Açıklamaları dikkatlice okuyunuz. Ardından Satın Al butonuna tıklayınız.
Adınız Soyadınız gibi ödeme için gerekli bilgileri girdiğiniz formun en sonunda müşteri notu kısmında sizden kullanıcı adınız istenecektir.
Bu alana kullanıcı adınızı yazmalısınız.
İstediğiniz takipçi paketini yukarıdan seçin ve tıklayın. Ürününün detay sayfasındaki detayları dikkatlice okuyun. Ardından tekrar "satın al" butonuna tıklayın.
Alıcı bilgilerinizi doldurun ve en altta sizden istenen kullanıcı adı giriniz kısmına instagram kullanıcı adınızı girin ve ödemeye geç butonuna tıklayın.
Ödeme bilgilerinizi girdikten sonra taksit seçenekleri bölümü aktif olacaktır. İster taksitle ister tek çekim alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
Son olarak şimdi öde butonuna tıklayın. İşleminiz tamamlanmıştır. Size verilern Sipariş Numarası bilgisini saklayınız.
Satın alma işlemi sonunda bize bildirim yapmanıza gerek yoktur. İşleminiz otomatik olarak başlatılacaktır.
Herhangi bir sorunuz, probleminiz, istek ve dileğiniz varsa bizimle whatsapp destek hattından ya da canlı destek bölümünden paylaşabilirsiniz.