Tiktok Beğeni Paketleri

Tiktok Beğeni Paketleri Hakkında Genel Bilgilendirme

Tiktok beğeni paketi satın aldığınızda, satın aldığınız beğeni paketi %10 hediyesi ile beraber paylaşımınıza gönderilir.
Sizden şifreniz asla istenmez.
Tüm tiktok beğeni paketleri keşfet etkilidir. Genellikle 60 dakika içinde beğenileriniz paylaşımınıza yüklenir. Sistemin yoğun olduğu vakitlerde işlemin tamamlanması bir kaç saat sürebilir.
Tiktok beğenileri yabancı, türk, bot, gerçek karışık kullanıcılardan gelir.
Beğenilerin gelmesini istediğiniz gönderinizin linki satın alma esnasında sizden istenecektir.

Tiktok Beğeni Paketi Nasıl Satın Alınır?

Öncelikle yukarıdaki paketlerden istediğiniz paketin adına ya da resmininin üzerindeki satın al butonuna tıklayarak ürün sayfasına gidiniz.
Bu sayfada ürün hakkındaki detaylı bilgiler yer almaktadır. Açıklamaları dikkatlice okuyunuz. Ardından Satın Al butonuna tıklayınız.
Adınız Soyadınız gibi ödeme için gerekli bilgileri girdiğiniz formun en sonunda müşteri notu kısmında sizden paylaşıma ait link istenecektir.
Bu alana beğenilerin gelmesini istediğiniz paylaşımınızın linkini yazmalısınız.
Eğer paylaşım linki yerine sadece kullanıcı adınızı yazarsanız, beğenileriniz otomatik olarak son paylaşımınıza gönderilecektir. Çoklu beğeni satın alabilmek için yukardan istediğiniz paketi seçin. Açılan pencerede adet kısmını kaç adet gönderinize beğeni almak istiyorsanız o sayıya kadar arttırın ve ardından satın al butonuna tıklayın.
Alıcı bilgilerinizi doldurun ve en altta sizden istenen kullanıcı adı ya da paylaşım linki kısmına beğenilerin gelmesiniz istediğiniz paylaşımlarınızın linklerini alt alta ya da aralarına boşluk bırakarak girin ve ödemeye geç butonuna tıklayın.
Ödeme bilgilerinizi girdikten sonra taksit seçenekleri bölümü aktif olacaktır. İster taksitle ister tek çekim alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
Son olarak şimdi öde butonuna tıklayın. İşleminiz tamamlanmıştır. Size verilern Sipariş Numarası bilgisini saklayınız.
Satın alma işlemi sonunda bize bildirim yapmanıza gerek yoktur. İşleminiz otomatik olarak başlatılacaktır.
Herhangi bir sorunuz, probleminiz, istek ve dileğiniz varsa bizimle whatsapp destek hattından ya da canlı destek bölümünden paylaşabilirsiniz.