Tiktok İzlenme Paketleri

Tiktok İzlenme Paketleri Hakkında Genel Bilgilendirme

Tiktok izlenme paketi satın aldığınızda, satın aldığınız izlenme paketi %10 hediyesi ile beraber paylaşımınıza gönderilir.
Sizden şifreniz asla istenmez.
Tüm tiktok izlenme paketleri keşfet etkilidir. Genellikle 20 dakika içinde izlenmeleriniz paylaşımınıza yüklenir. Sistemin yoğun olduğu vakitlerde işlemin tamamlanması bir kaç saat sürebilir.
Tiktok izlenmeleri yabancı, Türk, bot, gerçek karışık kullanıcılardan gelir.
İzlenmeleriN gelmesini istediğiniz gönderinizin linki satın alma esnasında sizden istenecektir.

Tiktok İzlenme Paketi Nasıl Satın Alınır?

Öncelikle yukarıdaki paketlerden istediğiniz paketin adına ya da resmininin üzerindeki satın al butonuna tıklayarak ürün sayfasına gidiniz.
Bu sayfada ürün hakkındaki detaylı bilgiler yer almaktadır. Açıklamaları dikkatlice okuyunuz. Ardından Satın Al butonuna tıklayınız.
Adınız Soyadınız gibi ödeme için gerekli bilgileri girdiğiniz formun en sonunda müşteri notu kısmında sizden paylaşıma ait link istenecektir.
Bu alana izlenmelerin gelmesini istediğiniz paylaşımınızın linkini yazmalısınız.
Eğer paylaşım linki yerine sadece kullanıcı adınızı yazarsanız, izlenmeleriniz otomatik olarak son paylaşımınıza gönderilecektir. Çoklu izlenme satın alabilmek için yukardan istediğiniz paketi seçin. Açılan pencerede adet kısmını kaç adet gönderinize izlenme almak istiyorsanız o sayıya kadar arttırın ve ardından satın al butonuna tıklayın.
Alıcı bilgilerinizi doldurun ve en altta sizden istenen kullanıcı adı ya da paylaşım linki kısmına izlenmelerin gelmesiniz istediğiniz paylaşımlarınızın linklerini alt alta ya da aralarına boşluk bırakarak girin ve ödemeye geç butonuna tıklayın.
Ödeme bilgilerinizi girdikten sonra taksit seçenekleri bölümü aktif olacaktır. İster taksitle ister tek çekim alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
Son olarak şimdi öde butonuna tıklayın. İşleminiz tamamlanmıştır. Size verilern Sipariş Numarası bilgisini saklayınız.
Satın alma işlemi sonunda bize bildirim yapmanıza gerek yoktur. İşleminiz otomatik olarak başlatılacaktır.
Herhangi bir sorunuz, probleminiz, istek ve dileğiniz varsa bizimle whatsapp destek hattından ya da canlı destek bölümünden paylaşabilirsiniz.